Vybudujte si svoj biznis

Vďaka nášmu unikátnemu biznis modelu si vytvorte svoj vysnívaný životný štýl s počiatočnou investíciou nižšou, než je cena Vášho telefónu.

  • Chcete byť sám sebe vlastným pánom a sám si určovať pracovnú dobu?
  • Chcete mať svoje vlastné podnikanie, ale vyhnúť sa vysokým počiatočným nákladom?
  • Chcete si vytvoriť Váš vysnívaný životný štýl?

TBF Vám ponúka možnosť určiť si, koľko času a úsilia venujete Vy samy svojmu nezávislému podnikaniu – či pracujete na čiastočný alebo plný úväzok. Vy sami si môžete zvoliť kedy a kde budete pracovať, Vy sami si môžete zvoliť, aká bude štruktúra Vašej činnosti. Prostriedky, ktoré zo svojej činnosti získate, budú závisieť od toho, koľko úsilia svojej činnosti venujete. A v tom je sila TBF. Výber záleží len na Vás.

Je jednoduché začať. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti z podnikania alebo vzdelanie v oblasti krmív pre psy. Budete priradení k súčasnému nezávislému distribútorovi TBF, ktorý Vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť, pomôže Vám odštartovať Vaše podnikanie a poskytne Vám podporu nevyhnutnú pre rast a rozvoj Vášho podnikania.

TBF má jeden z najlepších kompenzačných programov vo svojom odbore. Až 50% z výnosov z produktov je vyplácaných späť nezávislým distribútorom.

Istota a podpora

Stále si nie ste istí, že je TBF pre Vás tým pravým?

Rozhodnutie stať sa osobou samostatne zárobkovo činnou môže pre niekoho znamenať veľký krok, preto TBF kladie obrovský dôraz na podporu každého nového distribútora. S viac než 30-ročnými kombinovanými skúsenosťami vieme, že každý potrebuje od úplného začiatku istotu a pomoc.

Vy sami si zvolíte, koľko času a úsilia venujete svojmu nezávislému podnikaniu:

Ďalšou výhodou podnikateľskej príležitosti TBF je jej flexibilita. Vaše podnikanie môžete prispôsobiť Vášmu životnému štýlu, a nie opačne. Začnite pracovať len čiastočne a vylepšite tak každý mesiac svoj príjem a keď budete mať dostatok odvahy a času, môžete sa potom začať venovať činnosti naplno. TBF potom môže dať zmysel Vašej každodennej činnosti.

Možnosť využívať širokú databázu informácií TBF:

Myslíte si, že nemáte dostatok znalostí o krmivách pre psov a predaji? TBF Vám ponúka podporu na každom kroku Vašej cesty – počínajúc študijnými materiálmi a končiac miestnymi, národnými a celosvetovými udalosťami, ktoré Vám dodajú motiváciu a odvahu. Rozvíjajte svoje podnikanie a učte sa od tých, ktorí začali pred Vami.

Prečo TBF

Ak sa rozhodnete stať nezávislým distribútorom TBF, môžete využívať nasledujúce výhody:

Lukratívny program kompenzácií

Kompenzačný program TBF je jedným z najštedrejších v oblasti priameho predaja. Až 50% zo zisku z maloobchodného predaja je vyplácaných späť nezávislým distribútorom formou provízií z maloobchodného a veľkoobchodného predaja a ďalších provízií ako sú kráľovské odmeny a bonusy.

Zavedená a preverená metóda

Kompenzačný program TBF pomáha meniť sny v skutočnosť a dlhé roky pomáha meniť životy ľudí k lepšiemu. V súčasnej dobe môžu jeho výhody využívať ľudia v 4 krajinách Európy.

Efektívne školenia

Ako nezávislý distribútor TBF sa Vám dostane podpory širokej komunity blízkych distribútorov, zároveň však získate aj prístup na korporátne školenia.

Možnosti sú neobmedzené. S pomocou TBF môžete dosiahnuť svoje ciele aj Vy.

Spolupráca

Pripojte sa k viac ako
0
partnerov