O TBF

Inovatívne výrobky TBF boli vytvorené veterinármi, vedcami, chovateľmi a odborníkmi na výživu so zámerom poskytnúť komplexné krmivo pre psov vďaka ktorému budú žiť naši “najlepší štvornohí priatelia” kvalitnejší, a tým aj dlhší a šťastnejší život. A zatiaľ čo zloženie výrobkov TBF, ktoré pozostáva z čerstvých lokálnych surovín, je vytvorené predovšetkým za účelom pomôcť Vášmu štvornohému miláčikovi dosiahnuť maximálne zdravie a optimálnu životosprávu, unikátny biznis model vám ponúka možnosti dosiahnuť finančný úspech a slobodu!

Spoločne s našimi nezávislými TBF distribútormi, je naším poslaním naplniť všetky potreby oboch našich zákazníkov – majiteľa i jeho psíka. A práve vďaka jedinečnému spojeniu výskumu, najnovších inovácií a viac ako 30-ročných kombinovaných skúseností sme presvedčení, že si TBF zamilujete. Čo je však dôležitejšie, na základe našej spolupráce s chovateľmi, ktorých psy vyhrávajú svetové ceny na tých najprestížnejších podujatiach vieme, že Váš „najlepší štvornohý priateľ” si TBF zamiluje tiež.

Náš Program pre Spoločenskú Zodpovednosť zabezpečuje, že z každého predaného kilogramu granúl spoločnosť TBF daruje časť výnosu opusteným a týraným psom v núdzi tak, aby každý psík mohol žiť čo najkvalitnejší a najšťastnejší život.

TBF tím

Tobiáš Súkenik

Spoluzakladateľ TBF

Najmladší Blue Diamond Partner
v Histórii Network Marketingu

Michal Praženica

Spoluzakladateľ TBF

Odborník na Výrobné
a Logistické Procesy